Zarządzanie inwestycją

Przechodząc do na stronę Moja inwestycja trafiamy na do miejsca zarządzania inwestycją. Zestawione są tam najważniejsze informacje na temat prowadzonej budowy domu czy urządzania mieszkania. Z tego miejsca możesz zarządzać swoją inwestycją – to znaczy zmieniać jej nazwę, status, geolokalizację oraz inne. To z tego miejsca możesz także przejść do centrum udostępniania.

Aby przejść do strony zarządzania inwestycją, najedź na nazwę Twojej inwestycji w lewym górnym orgu i naciśnij opcję Pokaż moją inwestycję:

Zostaniesz przeniesiony do miejsca, z którego możliwe będą dalsze czynności.

3 parametry finansowe

zarządzanie inwestycją - główny ekran

Na stronie eksponowane są 3 główne wskaźniki finansowe:

  1. średni koszt 1m2
  2. Suma wydatków
  3. Zrealizowany budżet

Wyświetlane są one w celach informacyjnych. Zebrane tutaj liczby są także dostępne na głównym pulpicie.

Zarządzanie inwestycją – centrum udostępniania

Możesz udostępnić swoją inwestycję innym osobom. Ile osób chcesz zaprosić do współpracy nad inwestycją zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj tylko, że każda osoba będzie mieć te same uprawnienia co Ty.

Więcej o udostępnianiu znajdziesz w osobnym wpisie. Jedno jest pewne – wspólne zarządzanie inwestycją nigdy nie było tak łatwe.

Edycja podstawowych informacji

By móc zmienić niektóre detale inwestycji, naciśnij przycisk Edytuj (po prawej stronie ekranu, lub poniżej głównej treści, w zależności od rozdzielczości ekranu).

Po prawej stronie zestawione są zestawione szczegóły inwestycji. W momencie, kiedy inwestycja została oznaczona na mapie, to pod statusem pojawi się link Zobacz na mapie. Naciśniecie tego linku otworzy mapę z pinezką ustawioną w miejscu wskazanym przez użytkownika.

Formularz edycji danych umożliwi zmianę nazwy inwestycji, powierzchnię, status inwestycji oraz wskazanie jej na mapie.

Zarządzanie inwestycją - edycja szczegółów

Edycja budżetu w aplikacji Indloo odbywa się poprzez zarządzanie harmonogramem i szacowanymi kosztami wykonania. Sprawdź jak zarządzać budżetem z poziomu harmonogramu.