Udostępnianie inwestycji

Najczęstszymi metodami zarządzania budżetem budowy domu (a także każdej innej inwestycji) jest zapisywanie wszystkich wydatków albo na kartce, albo w Excelu. Jeżeli inwestycja jest prowadzona wspólnie z innymi osobami, to powstaje ważne pytanie – na której kartce były wszystkie zapiski lub który plik Excel jest aktualny.

W Indloo takie pytania nie mają sensu. Aplikacja wspiera współdzielenie inwestycji z innymi osobami. Bez względu na to, kto i kiedy zmieni dane w aplikacji, w czasie rzeczywistym te zmiany są odzwierciedlane u innych osób. Zarządzanie budżetem może być proste i to właśnie Indloo udowadnia.

Opcje udostępniania czyli przewodnik po tym jak działa udostępnianie inwestycji

Centrum udostępniania zaczepione jest na stronie inwestycji. Aby przejść do strony inwestycji, najedź myszką na nazwę swojej inwestycji w lewym górnym rogu i naciśnij opcję Pokaż moją inwestycję:

Na stronie inwestycji naciśnij przycisk Przejdź do opcji udostępniania, który jest zlokalizowany pod nagłówkiem Udostępnianie. Zostaniesz przeniesiony do miejsca, z którego możesz decydować komu chcesz udostępniać swoją inwestycję:

Aby dodać osobę do swojej inwestycji, naciśnij przycisk + w prawym dolnym rogu. W formularzu, który się następnie pojawi, podaj adres mailowy osoby, z którą chcesz wspólnie prowadzić inwestycję:

Osoba ta otrzyma wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym. Po przejściu wszystkich kroków i zarejestrowaniu konta na Indloo, osoba ta będzie mieć dostęp do wszystkich informacji o inwestycji. Będzie także mogła wprowadzać zmiany, w takim samym zakresie co właściciel inwestycji.

Nie ma ograniczeń co do ilości osób, z którymi można współdzielić inwestycję.

Cofnięcie udostępniania

W każdej chwili właściciel inwestycji może podjąć decyzję o cofnięciu swojej decyzji. Skorzystaj z opcji Przestań udostępniać, która jest przy każdej osobie na liście (opcja pojawia się po najechaniu myszką na kropki z prawej strony):

Po zatwierdzeniu decyzji i poprawnym przeprocesowaniu żądania przez system, usunięta z listy osoba dostanie maila z wiadomością, że straciła ona dostęp do aplikacji.