Łatwe zarządzanie budżetem inwestycyjnym z Indloo – opcja udostępniania

Zdecydowana większość z osób, które budują wymarzony, własny dom w systemie gospodarczym, zarządza budżetem inwestycyjnym w Excelu. Szybka tabela, kilka formatowań i jest. Niektórzy dodają zestaw prostych funkcji i rejestr kosztów wyświetla chociażby sumę wszystkich wydatków. Inna grupa (mniejsza, chociaż nadal duża) wciąż korzysta z tradycyjnego sposobu – kartki i długopisu. Jeżeli budujesz własny dom a kontrola nad budżetem Cię przeraża, to ten artykuł jest dla Ciebie. Sprawdź jak Indloo może Cię wesprzeć i jak łatwo można zarządzać budżetem budowlanym z pomocą innych osób.

Udostępnianie, współdzielenie informacji

Tutaj zarówno Excel jak i kartka papieru nie sprawdzą się zbytnio. Tworzenie kopii plików lub kserowanie kartek nie jest najlepszym sposobem. W myśl duńskiego przysłowia:

Jeżeli masz zegarek w domu, to wiesz która jest godzina. Jeżeli masz ich kilka, przestajesz być pewien.

Jeżeli zachodzi potrzeba współdzielenia informacji z innymi, Indloo pozostaje bezkonkurencyjne. Ty decydujesz komu i kiedy udostępniasz informacje o swojej inwestycji.

Dzięki tej opcji inne osoby mogą dokonywać zmian w prowadzonej inwestycji w dokładnie takim samym zakresie co Ty. Każda osoba może wprowadzać w dowolnym czasie, z dowolnego urządzenia. Nie musi to być ten sam komputer czy urządzenie mobilne, jak smatphone czy tablet.

Mobilność

Bez względu jakie urządzenie z zainstalowaną przegladarką i dostępem do internetu nie weźmiesz, będziesz mógł swobodnie skorzystać z Indloo. Wszystkie opcje są dostępne, bez żadnych ograniczeń.

Do mobilnych zastosowań Excel nie został stworzony. Natomiast tradcyjne kartki papieru, o ile przegląda się je tak samo wszędzie, tak ich noszenie ze sobą jest mocno niekomfortowe.

Wskaźniki

Raz zliczone i spisane wydatki na papierze nie utrzymują zbyt długo ważności. Wszystko się zmienia w momencie dodania nowej pozycji kosztowej, zmianie kwoty itp. W tym elemencie tradycyjna kartka papieru kompletnie się nie sprawdza. Z Excelem jest już inaczej. Przy odrobinie wysiłku jesteśmy w stanie napisać skalowalne formuły, które będą zawsze wskazywać poprawne dane (przy założeniu, że się nie pomylimy).

Indloo dostarcza zarówno zestawień w postaci tabelarycznej, jak również w postaci wykresów. Zebrane w jednym miejscu (Pulpit) w błyskawiczny sposób dają podgląd na budżet. Wszystkie funkcjonalności Indloo.

Zainteresowany poznaniem Indloo? Wejdź na my.indloo.com.