Interfejs Indloo został zoptymalizowany

Z dniem dzisiejszym aplikacja została zaktualizowana do wersji 1.1.1, w której wprowadzono szereg zmian w sposobie kontroli nad wyświetlanymi elementami na ekranie. Tym samym interfejs Indloo doczekał się swojej nowej, lepszej odsłony.

Zmieniony interfejs Indloo

Wprowadzone zmiany pozwalają użytkownikowi na większą kontrolę nad tym, co aplikacja wyświetla na jego ekranie. Zmianom uległ mechanizm odpowiedzialny za wyświetlanie dodatkowych opcji, takich jak edycja, podgląd czy usunięcie elementu. Opcje te, zawarte na stronach harmonogramu, wydatków, profilu oraz centrum udostępniania do tej pory były wyświetlane po najechaniu kursora myszki. W nowej wersji, opcje te wyświetlane są po naciśnięciu myszki.

Harmonogram

Harmonogram to ta część aplikacji, która zawiera najwięcej informacji. Nie wszystkie są one ważne w jednym czasie. W najnowszej wersji użytkownik może rozwijać i zwijać poszczególne fazy harmonogramu, co zwiększa czytelność całości, jak również pozwala się skupić na wybranym elemencie.

Brzmi ciekawie?

Poznaj wszystkie funkcjonalności Indloo i wypróbuj aplikację. Przekonaj się sam jak łatwe może być zarządzanie kosztami.