Kontrola kosztów przy budowie domu w systemie gospodarczym

Jeżeli myślisz o budowie domu w systemie gospodarczym (tak jak to robi zdecydowana większość prywatnych inwestorów), to z pewnością jednym z Twoich wyzwań będzie kontrola kosztów przy budowie domu. Tutaj możesz skorzystać z dwóch najczęstszych metod, wykorzystywanych przez innych: zapisywania wszystkich wydatków w tradycyjnym notesie i prowadzenia rejestru w narzędziu do wszystkiego – Excel;

Obie te moetody się sprawdzają, ale zazwyczaj odbywa się to dużym nakłedem czasowym. Do tego dochodzą jeszcze inne problemy, typowe dla każdej z powyższych metod.

Można łatwiej i szybciej

Indloo wychodzi na przeciw tym wyzwaniom dostarczając usługę, za pośrednictwem której każdy inwestor możne w łatwy i szybki sposób rejestrować koszty, otrzymując przy tym możliwość automatycznego podglądu na kluczowe wskaźniki finansowe.

Aplikacja Indloo organizuje, strukturyzuje i porządkuje wydatki tak, by ich kontrola była skuteczna. Ale Indloo to nie tylko rejestr wydatków. To także narzędzie, dzięki któremu ułatwione będzie podejmowanie decyzji finansowych. Poznaj wszystkie możliwości Indloo.

Każdy użytkownik, rejestrując konto na Indloo otrzymuje podpowiedź dotyczącą harmonogram i kosztorysu prac. Tworzy to bazę, którą następnie użytkownik może dostosować do swoich potrzeb.

Zainteresowany?!