Wykończenie mieszkania od stanu deweloperskiego

Wraz z Indloo możesz spokojnie zaplanować wykończenie mieszkania od stanu deweloperskiego i mieć pewność, że będziesz mieć wydatki pod ścisłą kontrolą. Zanim przejdziemy do realizacji, warto się do całego procesu dobrze przygotować – głównie ze względu na fakt, że wykończenie mieszkania pod klucz jest dużym wydatkiem. Skoro mowa o kosztach – całkowity koszt wykończenie mieszkania zależy m.in. od:

  • standardu wyposażenia,
  • specyfiki wykonywania prac oraz od jakości materiałów wykończeniowych
  • rozmiar mieszkania i jego ogólna charakterystyka
  • doświadczenie oraz profesjonalizm firmy wykończeniowej.

Podczas obliczania kosztu urządzenia mieszkania warto wziąć pod uwagę jak największą liczbę szczegółów, takich jak hydraulika w łazience, elektryka, czy odpowiednia hydroizolacja. Dzięki temu nasz kosztorys będzie bardzo zbliżony do realnych wydatków, które poniesiemy podczas wykończenia mieszkania.

Aplikacja Indloo dostarczy Ci niezbędnych narzędzi, dzięki którym kontrola kosztów nie będzie stwarzać problemów. Określ budżet i korzystaj z wygodnego narzędzia do kontroli kosztów inwestycyjnych.

Przekonaj się sam!

Aplikacja dostępna jest na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, na którym zainstalowana jest przeglądarka internetowa. Przekonaj się sam.

Indloo Liczą się marzenia, interfejs Indloo