13 sierpnia 2020

Przewodnik po Indloo

Indloo to aplikacja dostępna online, której możesz używać na każdym urządzeniu, z zainstalowaną przeglądarką oraz dostępem do Internetu. Dzięki niej możliwe będzie:

 • rejestrowanie kosztów w ramach prowadzonej inwestycji
 • ustalenie zakresu prac wraz z budżetowaniem każdego elementu
 • wyszukiwanie kosztów z wykorzystaniem zdefiniowanych filtrów
 • analizowanie wydatków za pośrednictwem głównego panela, na którym zebrane są kluczowe wskaźniki finansowe
 • śledzenia zadań przy budowie domu, co z pewnością pozwoli na lepszą kontrolę tego, co dzieje się z Twoją inwestycją.

Indloo nie udzieli Ci technicznych rad jak wykonać pewne elementy albo na jakie rzeczy zwrócić uwagę przy budowie domu. Tutaj bardzo dobrym źródłem jest Murator.

Indloo zadba o finansowy aspekt Twojej inwestycji. Nie musisz już prowadzić rejestru kosztów w Excelu lub zapisywać wszystkiego na kartkach ręcznie. Indloo pomoże Ci w organizacji budżetu budowlanego.

Główne funkcjonalności

Informacje zawarte na tej stronie, wraz z jej podstronami, zostały spisane z myślą o użytkownikach. Mają one pomóc w lepszym zrozumieniu aplikacji, a co za tym idzie, w lepszym jej użytkowaniu. Przewodnik po Indloo został zaprojektowany w oparciu o korowe funkcjonalności:

 1. Pulpit
 2. Harmonogram
 3. Wydatki
 4. Kosztorys
 5. Zadania
 6. Inwestycja
 7. Konto

Skrócona lista funkcjonalności została spisana na osobnej stronie. Ten przewodnik to zejście o 1 poziom niżej.

Przewodnik po Indloo – główne obszary aplikacji

Pulpit to miejsce, które prezentuje najważniejsze wskaźniki prowadzonej inwestycji. Za pomocą wykresów przedstawiony jest budżet oraz poziom zarejestrowanych kosztów z różnych perspektyw. Pulpit inwestycyjny w detalach.

Harmonogram to trzon aplikacji. Jest listą zadań do wykonania wraz z szacowanym kosztem. Użytkownik nie musi go tworzyć od podstaw. Indloo tworzy harmonogram automatycznie, na podstawie początkowych informacji. Powinien on być jednak dostosowany do konkretnej inwestycji zaraz po pierwszej rejestracji. Poznaj wszystkie funkcjonalności związane z harmonogramem.

Wydatki to miejsce, w którym użytkownik rejestruje koszty w trakcie realizacji inwestycji. To na ich podstawie tworzone są zestawienia oraz dalsza analiza. Zapoznaj się z przewodnikiem jak zarządza się wydatkami w aplikacji Indloo.

Zestawienie kosztów szacowanych z faktycznie poniesionymi obywa się na stronie Kosztorys. Bilans wyliczany w kosztorysie informuje czy zakładany budżet względem elementu harmonogramu został przekroczony czy nie.

Zadania to miejsce, w którym możesz panować na rzeczami do zrobienia. Budując dom tych nie brakuje. Trudno je wszystkie spamiętać i jeszcze trudniej zapanować nad nimi wszystkimi jednocześnie. Wizualizacja stanu pomoże w szybkim ustaleniu priorytetów zadań. Dodatkowo aplikacja będzie Cię informować o zbliżających się terminach wykonania zadań.

Inwestycja to strona, która przedstawia najważniejsze parametry o prowadzonej przez Ciebie inwestycji. To tutaj znajdziesz informacje o budżecie całej inwestycji czy też opcji na jej udostępnienie. Zobacz opis jak zarządzać informacjami o inwestycji w aplikacji Indloo.

Konto to miejsce z którego możesz zarządzać swoim profilem na stronie Indloo. Możesz zmieniać hasło, preferencje wyświetlania niektórych elementów na stronie. Tutaj znajdziesz także opcję usunięcia swojego konta, co jest akcją nieodwracalną.