Powiadomienia w aplikacji Indloo – dodatek do zadań

Jakiś czas temu do aplikacji Indloo została dodana funkcjonalność zarządzania zadaniami. Podczas budowy domu jest sporo do zrobienia, o wielu rzeczach trzeba pamiętać. Trudno to wszystko spamiętać i ogarnąć w pamięci. Zadania pomagają zapanować nad wszystkimi tematami wokół budowy, a ich organizacja w postaci tablicy Kanban wprowadza jasny podział co nowego wpadło, co jest w trakcie a co już udało się skończyć. Niebawem zadania poszerzą się o dodatkową funkcjonalność – automatyczne powiadomienia mailowe o zadaniach. Dzięki nim budowa domu będzie łatwiejsza.

Zadania w aplikacji Indloo

Idea jest prosta – są rzeczy które na bieżąco wpadają, rzeczy które są tu i teraz ogarniane, oraz te już odhaczone. Kolumny odwzorowują kolejne etapy – od nowych, po zakończone. Cała filozofia polega na przesuwaniu zadań z lewej strony na prawo. Idealny stan to taki, w którym jedynymi elementami są na tablicy Kanban stanowią zadania w ostatniej kolumnie.

zadania, kanban, powiadomienia

Każde zadanie ma swój termin wykonania i jest to kolejny element do spamiętania. Indloo przychodzi z rozwiązaniem tego problemu

Powiadomienia o terminie

Nową funkcjonalnością będą powiadomienia do zadań:

To Ty będziesz określać na ile dni przed planowanym terminem zakończenia zadania Indloo ma Ci o zadaniu przypomnieć. Powiadomienia – przypomnienia, będą wysyłane na adres email, podany przy rejestracji konta (lub, jeżeli wybrałeś logowanie przez Facebook, adres email powiązany z Twoim kontem na tym portalu społecznościowym).

Nie chcesz, by system wysyłał Ci powiadomienia – nie ma problemu. Ty zdecydujesz, czy te powiadomienia chcesz otrzymywać czy nie.

Zainteresowany Indloo?

Poznaj wszystkie funkcjonalności Indloo, a następnie zarejestruj konto na my.indloo.com